Menduam se e vranë, reperi shqiptar i mbijeton “plumbave” dhe hakmerret - Bota Sot
Menduam se e vranë, reperi shqiptar i mbijeton “plumbave” dhe hakmerret

Mediale Vip

Menduam se e vranë, reperi shqiptar i mbijeton “plumbave” dhe hakmerret

Më: 23 qershor 2019 Në ora: 07:11
S4MM

Reperi shqiptar, S4MM ka publikuar mbrëmë këngën e tretë të albumit më të ri. Në klipin e projektit “Mos um fol”, Samiri ka vijuar historinë e dy këngëve të mëparshme ku një armik i dëshironte vdekjen.

Pas disa plumbave, reperi ia doli të ngrihej dhe të bashkohej me miqtë e tij për tu hakmarrë. “Mos um fol” është një këngë që i dedikohet miqësisë, parave dhe drogës.

Mbetet për tu parë se cfarë do publikojë sot pasi "filmi" vazhdon.

Këtë javë do të publikohen të gjitha këngët e albumit të tij të parë, që titullohet "Week of the Legend".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...