Kjo foto e Oriola Marashit përbën rrezik për zemrën - Bota Sot
Kjo foto e Oriola Marashit përbën rrezik për zemrën

Mediale Vip

Kjo foto e Oriola Marashit përbën rrezik për zemrën

Më: 23 qershor 2019 Në ora: 13:27
Oriola Marashi

Ajo është një prej modeleve më sexy në vend.

Shpesh postimet e saj tërheqin vëmendjen e medias dhe jo më kot. Së fundmi Oriola është bërë një prej modeleve kryesore të firmës së njohur botërore, Guess.

Pas pasarelave intensive, bukuroshja shqiptare ka marë pak kohë për të pushuar. Ajo ka ndarë në Instastory një foto mjaft provokuese ku nxjerr në pah linjat e saj të adhurueshme.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat