Vajzat me defa këndojnë Milaim Zekën dhe partinë e tij, ja reagimi i tij - Bota Sot
Vajzat me defa këndojnë Milaim Zekën dhe partinë e tij, ja reagimi i tij

Mediale Vip

Vajzat me defa këndojnë Milaim Zekën dhe partinë e tij, ja reagimi i tij

Nga: N.H Më: 23 qershor 2019 Në ora: 22:03

Vajzat me defa i këndojnë e kritkojnë partinë Milaim Zekës.

Në këngë e tyre, ato i përmendin edhe shokët e tij Fatmir Limajn e të tjerë, pëcjell "Bota sot".

Për ta parë këtë moment, ju mund ta shikoni nga minuta 37:20.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...