4 fotografitë që ju lënë pa gjumë të vajzës së Lutfi Hazirit - Bota Sot
4 fotografitë që ju lënë pa gjumë të vajzës së Lutfi Hazirit

Mediale Vip

4 fotografitë që ju lënë pa gjumë të vajzës së Lutfi Hazirit

Më: 24 qershor 2019 Në ora: 16:14
Kënga Haziri

Kënga Haziri, vajza e kryetarit të Komunës së Gjilanit, është njëra nga femrat më të komentuara në mediat rozë.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, e sidomos në Instagram, ku poston fotografi nga më të ndryshmet.

Në çdo foto Kënga vë në pah bukurinë e saj dhe linjat trupore.

Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat