Elvana Gjata sjell klipin e ri, thuajse e zhveshur - Bota Sot
Elvana Gjata sjell klipin e ri, thuajse e zhveshur

Mediale Vip

Elvana Gjata sjell klipin e ri, thuajse e zhveshur

Më: 24 qershor 2019 Në ora: 18:49
Elvana Gjata

Këngëtarja Elvana Gjata po përgatit një klip të ri, i cili premton të jetë tejet provokues.

Të paktën kështu duket nga një fotografi e këngëtares, gjatë xhirimeve të klipit.

Elvana shihet e veshur me një fustan në trajtë zinxhirash, ku thuajse zbulon gjithë hiret e saj.

Në pah dalin kryesisht gjinjtë e këngëtares, e cila shihet mjaft në formë.

Me një trup të tonifikuar dhe tejet sensuale, Elvana provokon keq.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...