Capital T ka një mesazh për të gjithë ndjekësit - Bota Sot
Capital T ka një mesazh për të gjithë ndjekësit

Mediale Vip

Capital T ka një mesazh për të gjithë ndjekësit

Më: 24 qershor 2019 Në ora: 19:40
Capital T

Capital T është një nga artistët më me influencë në estradë.

Kur shumica e artistëve po shijojnë pushimet e tyre në vende të ndryshme, Capital T po kalon një verë aktive sa i përket koncerteve dhe projekteve muzikore.

Ditë më parë hip hop artisti ishte në Belgjikë për një koncert, tani ai gjendet në Holandë ku sipas shkrimit të bërë lë të kuptohet se është për arsye pune.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Never miss the important call ; it can change your whole life 📞

A post shared by Capital T (@truekapo) on

Në imazhin e publikuar ku shihet me një telefon në dorë Trimi la edhe një mesazh për fansat: “Kur mos e humbisni telefonatën e rëndësishme, mund të ju ndryshoj gjithë jetën”. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...