Miriam blen veturën e re dhe e “shkel ligjin” - Bota Sot
Miriam blen veturën e re dhe e “shkel ligjin”

Mediale Vip

Miriam blen veturën e re dhe e “shkel ligjin”

Më: 25 qershor 2019 Në ora: 00:51
Miriam Cani

E ka gëzuar veten.

Këngëtarja shqiptare Miriam Cani ka blerë një veturë të re, të markës “Wolkswagen” .

Mirëpo, një detaj që bie në sy është edhe forma se si ajo ka vozitur me sandale, një gjë që nuk është fare e preferuar, për shkak të sigurisë në rrugë dhe mundësisë së mosfrenimit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ready to hit the road with my #Volkswagen ❤️ @porschealbania.official

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on

E se voziti e tillë, këtë gjë e dëshmon fakti se vetura ishte në asfalt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...