A mund ta besoni këtë? Zbulohet e dashura super yll e Vali Corleones - Bota Sot
A mund ta besoni këtë? Zbulohet e dashura super yll e Vali Corleones

Mediale Vip

A mund ta besoni këtë? Zbulohet e dashura super yll e Vali Corleones

Më: 25 qershor 2019 Në ora: 09:34
Vali

Vali Corleone për disa muaj i kishte munguar ekranit, por së fundmi është rikthyer dhe ka zbuluar shumë në një intervistë për emisionin “N’Kosovë show”.

Gjatë intervistës Vali foli edhe për jetën private të cilën e ka ruajtur në mënyrë hermetike prej vitesh.

Vali zbuloi se ka pasur të dashur Miss Botën por më pas e la duke treguar edhe arsyen e çuditshme.

“Kam pasur Miss Botën të dashur. Lidhja ka zgjatur 2 ose 3 muaj dhe e lashë. E lashë sepse ishte më e bukura në botë. Duke u menduar thashë ‘Kjo qenka më e bukura në botë?’ dhe e lashë”, u shpreh Vali.

Ai nuk e zbuloi me cilën prej modeleve që kanë fituar Miss Botën ka qenë i lidhur por është e sigurt se Vali ka pasur një super yll në krah.

Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...