Rihanna shpallet femra më e pasur e vitit - Bota Sot
Rihanna shpallet femra më e pasur e vitit

Mediale Vip

Rihanna shpallet femra më e pasur e vitit

Më: 25 qershor 2019 Në ora: 09:59
Rihanna

Revista ‘Forbes’ ka vazhduar traditën, duke renditur femrat më të pasura të vitit.

Këtë vit, Rihanna është shpallur femra më e pasur e vitit.

Kujtojmë se Rihanna posedon vila miliardëshe, ndërsa përveç të hyrave nga koncertet dhe muzika që ajo bën, këngëtarja e pop-it ka hapur edhe një biznes  veshje të brendshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...