Dua Lipa e bën edhe këtë gjë për vëllain dhe motrën - Bota Sot
Dua Lipa e bën edhe këtë gjë për vëllain dhe motrën

Mediale Vip

Dua Lipa e bën edhe këtë gjë për vëllain dhe motrën

Më: 25 qershor 2019 Në ora: 14:08
Foto

Dua Lipa krahas angazhimeve të shumta, kalon shumë kohë edhe me familjen.

Dua Lipa përmes rrjeteve sociale ka treguar edhe një mënyrë se si e shpreh dashurinë për vëllain dhe motrën, shkruan lajmi.net.

Në një singjir prej ari, këngëtarja ka gdhendur emrin Rina dhe Gjin, duke e mbajtur atë me vete kado që shkon.

Për ndryshe, Dua kohën e fundit ka qenë e komentuar për ndarjen nga Isaac Carew, ndërsa qarkullojnë thashetheme se ka filluar një lidhje të re. 
 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...