Genc Prelvukaj dhe Aurela Gaçe sjellin “Adrenalinë” - Bota Sot
Genc Prelvukaj dhe Aurela Gaçe sjellin “Adrenalinë”

Mediale Vip

Genc Prelvukaj dhe Aurela Gaçe sjellin “Adrenalinë”

Më: 25 qershor 2019 Në ora: 14:06
Genc Prelvukaj dhe Aurela Gaçe

Tashmë ishte bërë e ditur se dyshja e estradës muzikore shqiptare do të vijnë me një bashkëpunim.

Dhe tashmë Genc Prelvukaj dhe Aurela Gaçe kanë sjell projektin e ri muzikor para fansave dhe publikut të gjerë.

“Adrenalinë”, titullohet kënga e re që e kanë shoqëruar me një video të veçantë të punuar nga BlackFish Entertaiment.

Theksojmë se producent i këngës është Genci, i cili njëkohësisht është kujdesur edhe për tekstin.

Ndryshe, Genci dhe Aurela kanë paralajmëruar se do të jenë edhe më afër publikut me koncerte të ndryshme. 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...