Me bikini në plazh dhe bark të rrumbullakosur nga shtatzënia, Sara mban dhe të birin në prehër - Bota Sot
Me bikini në plazh dhe bark të rrumbullakosur nga shtatzënia, Sara mban dhe të birin në prehër

Mediale Vip

Me bikini në plazh dhe bark të rrumbullakosur nga shtatzënia, Sara mban dhe të birin në prehër

Më: 25 qershor 2019 Në ora: 15:11
Sara Hoxha dhe London

Vajza e themeluesit të Top Channel, Sara Hoxha është shtatzënë për herë të dytë, si fryt i martesës me moderatorin Ledion Liço.

Familja po kalon disa ditë pushimesh në bregdet, ku mesditën e kësaj të marte, Sara ka ndarë një foto të lezetshme.

Në të ajo shihet e veshur me bikini, e ulur në shezlong teksa mban barkun me dorë, ndërkohë që djali qëndron në prehrin e saj.

Vogëlushi shihet me një aparat fotografik në dorë, ndërsa Sara Buzëqesh.

Pak ditë më parë me rastin e ditëlindje së Ledionit, Sara zbuloi se është sërish në pritje të një djali. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat