Eni Koçi pozon me këmbët përpjetë, i dashuri i saj ka diçka për t’i thënë - Bota Sot
Eni Koçi pozon me këmbët përpjetë, i dashuri i saj ka diçka për t’i thënë

Mediale Vip

Eni Koçi pozon me këmbët përpjetë, i dashuri i saj ka diçka për t’i thënë

Më: 25 qershor 2019 Në ora: 15:45
Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj

Tashmë ata janë kthyer në çiftin më të ndjekur e të komentuar në rrjetet sociale e mediat rozë. Është fjala për dy këngëtarët e njohur, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj, të cilët janë mjaft aktivë në profilet e tyre në “Instagram”.

Genci dhe Eni nuk ngurrojnë që t’ia shprehin dashurinë njëri-tjetrit publikisht, nëpërmjet postimeve apo komenteve të ndryshme në rrjetet sociale.

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar një fotografi ku shfaqet me këmbë përpjetë. Ky imazh ka marrë mijëra pëlqime dhe qindra komente, ku ka rënë në sy ai i të fejuarit të saj.

Këngëtari i njohur e ka krahasuar të dashurën e zemrës me diamantet, ndërkohë Eni i përgjigjet me emoji zemre.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...