Roberti sërish komenton debatin e famshëm të tij me Tunën: Njerëzit nuk e dinë të vërteten - Bota Sot
Roberti sërish komenton debatin e famshëm të tij me Tunën: Njerëzit nuk e dinë të vërteten

Mediale Vip

Roberti sërish komenton debatin e famshëm të tij me Tunën: Njerëzit nuk e dinë të vërteten

Më: 25 qershor 2019 Në ora: 16:46
Roberti dhe Tuna

Robert Berisha ditën e sotme ka folur sërish për dabatin e muajve më parë me Tunën.

I ftuar në emisionin “Trokit” këngëtari u pyet nëse ishte bërë pishman për deklaratat e lëshuara.

“Ndoshta po, ka disa deklarata që mbase po. Njerëzit nuk dinë të vërtetën, por po ta dinin do më thonin mirë ke bërë. Njerëz jemi gabojmë, me Patrisin çdo gjë është ok. Me nipin shihemi, është mirë marshalla, raportet s’janë cënuar”, tha Robert Berisha.

Moderatori i emisionit e ngacmoi edhe për deklaratën e Norës javë më parë, pasi kjo e fundit tha se në debatin e famshën, është Roberti gabim dhe jo Tuna.

“Nuk ma ka thënë live, e thotë veç në intervistë”, tha Roberti.

Gjithashtu, Robert Berisha tha edhe emrat e këngëtareve me të cilat nuk do të bashkëpunonte kurrë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat