Besnik Krapi publikoi imazhin më të bukur me Jonidën  - Bota Sot
Besnik Krapi publikoi imazhin më të bukur me Jonidën 

Mediale Vip

Besnik Krapi publikoi imazhin më të bukur me Jonidën 

Më: 25 qershor 2019 Në ora: 16:45
Besniku dhe Jonida

Besniku dhe Jonida do të martohen në shtator Aktorja dhe moderatorja e njohur, Jonida Vokshi, ani pse ka qenë më e rezervuar sa i përket jetës së saj private, theu akullin dhe tregoi se është në lidhje me aktorin dhe producentin e njohur kosovar, Besnik Krapin, apo siç njihet “Mesuti”, te seriali “O sa mirë”.

 Së fundi, Krapi publikoi një fotografi të veçantë me Jonidën, ku duken si dy zogj të dashuruar. 

Ditë më parë, Krapi ishte i ftuar në emisionin “Personale” që udhëhiqet nga Jonida Vokshi. Ata shkëmbyen puthje në emision, duke dëshmuar edhe njëherë se janë të dashuruar marrëzisht me njëri-tjetrin. Jonida dhe Besniku do të martohen në shtator të këtij viti dhe nisën përgatitjen për dasmën madhështore.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...