Robert Berisha thotë troç emrat e këngëtareve me të cilat nuk do të bashkëpunonte kurrë - Bota Sot
Robert Berisha thotë troç emrat e këngëtareve me të cilat nuk do të bashkëpunonte kurrë

Mediale Vip

Robert Berisha thotë troç emrat e këngëtareve me të cilat nuk do të bashkëpunonte kurrë

Më: 25 qershor 2019 Në ora: 17:58
Robert Berisha

Robert Berisha ka treguar emrat e artisteve, me të cilat nuk do të bashkëpunonte kurrë.

Robert Berisha është goxha aktiv me këngë të reja, të cilat po pëlqehen në publik.

Këngëtari ishte i ftuar së fundi në një intervistë për “Trokit”, ku foli shumëçka rreth profesionit dhe jetës private.

Ai komentoi sërish deklaratat që kohë më parë kishte bërë lidhur me Tunën, ku tregoi se a është penduar për ato çfarë ka thënë.

Ndërsa i pyetur se cilat janë këngëtaret me të cilat nuk do të bashkëpunonte kurrë, ai tha “Tuna, Tayna, Kida dhe Remzie Osmani”. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...