Mësuesja simpatike e princit George do të martohet me shokun e ngushtë të William-it!! - Bota Sot
Mësuesja simpatike e princit George do të martohet me shokun e ngushtë të William-it!!

Mediale Vip

Mësuesja simpatike e princit George do të martohet me shokun e ngushtë të William-it!!

Më: 25 qershor 2019 Në ora: 18:18
Ilustrim

Shumë shpejt, princi George dhe princesha Charlotte do të jenë “shoqrues“ të vegjël nderi në një tjetër dasëm, megjithëse në fakt, tashmë duhet të jenë mësuar me evente të tilla. Këtë herë është mësuesja e George-it që do të lidhë kurorë, dhe pikërisht me njërin prej miqve të ngushtë të Williamit!

Sipas reporterit mbretëror Roya Nikkhah, nuni i Charlotte-s, Thomas van Straubenzee, ia ka dhënë tashmë unazën e fejesës mësueses Lucy Lanigan-O’Keeffe.

Nuk ka ende shumë detaje nga kjo ngjarje, por dihet se aty do të marrin pjesë padyshim Duka i Kembrixhit dhe e shoqja, Kate Middleton, ndërsa një rol I rëndësishëm do t`iu besohet edhe dy vogëlushëve të tyre.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...