Publikohet ‘Kiss Kiss’ nga Ledri Vula dhe Lumi B - Bota Sot
Publikohet ‘Kiss Kiss’ nga Ledri Vula dhe Lumi B

Mediale Vip

Publikohet ‘Kiss Kiss’ nga Ledri Vula dhe Lumi B

Më: 25 qershor 2019 Në ora: 19:26
Ledri Vula dhe Lumi B

Ledri Vula dhe Lumi B e kanë publikuar këngën e tyre të re.

Ledri Vula dhe Lumi B i kanë bashkuar sërish idetë për projektin e ri muzikor.

‘Kiss Kiss’ titullohet kënga e tyre e re e cila është realizuar edhe me videoklip. Për tekstin e këngës janë kujdesur të dy artistët.

Duke pasur parasysh se kjo nuk është hera e parë që ata bashkëpunojnë e edhe këngët solo të tyre janë shumë të pëlqyera, pritet që ky projekt të jetë një hit veror.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...