Arbenita i kthehet keq ndjekësit që e krahasoi Feron me qen - Bota Sot
Arbenita i kthehet keq ndjekësit që e krahasoi Feron me qen

Mediale Vip

Arbenita i kthehet keq ndjekësit që e krahasoi Feron me qen

Më: 25 qershor 2019 Në ora: 19:32
Fero dhe Arbenita

Arbenita Ismajli nuk ka hezituar t’i përgjigjet ndjekësit që e ofendoi për të dashurin.

   

Fero dhe Arbenita që prej kohës kur e bënë publike lidhjen e tyre, janë ndër çiftet më të komentuara në shoubiz.

Modelja së fundi ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga prapaskena e fotosesionit të ri, ku u shfaq me një qen në duar.

Një nga ndjekësit e ofendoi duke shkruar “Arbenita dhe fero ne nje foto!”, kurse modelja ia mbylli gojën me replikë.

“Mos ha m*t”, iu përgjigj Arbenita.

Ajo shtoi “Mos u ngatërro me mua dhe njerëzit që i dua! Njerez pa jete! Shikoni punët tuaja! Ndaloni së shpërndari negativitet në llogarinë time”.

Për ndryshe, “Ride or Die” titullohet projekti i fundit nga Fero, këngë në klipin e së cilës ishte edhe Arbenita. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat