Rovena Stefa vjen superseksi në bikini - Bota Sot
Rovena Stefa vjen superseksi në bikini

Mediale Vip

Rovena Stefa vjen superseksi në bikini

Më: 25 qershor 2019 Në ora: 21:39
Rovena Stefa

Rovena Stefa ka pozuar sërish në bikini.

Këngëtarja Rovena Stefa po i ruan mjaft mirë linjat trupore.

Ajo ka ‘mahnitur sërish me pozën e radhës në bikini dhe foton që e ka posutar në Insatgram ia kanë pëqyer e komentuar një numër jo i vogël i njerëzve.

Sa u përket projekteve muzikore, ka një kohë që ajo nuk ka sjell ndonjë këngë. Ndryshe Rovena pranë vetes ka një numër të madh fansash.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...