Sandalet e preferuara të Kate Middleton - Bota Sot
Sandalet e preferuara të Kate Middleton

Mediale Vip

Sandalet e preferuara të Kate Middleton

Më: 25 qershor 2019 Në ora: 21:48
Kate Middleton

Kate Middleton nuk e lë asnjë mundësi që t’i ikë për të riveshur sandalet e saj të preferuara.

Ajo vetëm sa e bëri një rast të fortë për këpucë “të gjithanshme” të verës.

Të martën, dukesha e Cambridge bëri një paraqitje publike për t’u bashkuar me një seminar për të mësuar se si fotografia mund të ndihmojë të rinjtë të zhvillojnë besim dhe vetëpërmbajtje.

Ajo edhe në këtë ngjarje kishte veshur të njëjtat sandale që kishte edhe më herët.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...