“Ka punuar Berisha për pushimet e tua“, Armina Mevlani i përgjigjet ndjekësit! - Bota Sot
“Ka punuar Berisha për pushimet e tua“, Armina Mevlani i përgjigjet ndjekësit!

Mediale Vip

“Ka punuar Berisha për pushimet e tua“, Armina Mevlani i përgjigjet ndjekësit!

Më: 25 qershor 2019 Në ora: 21:52
Armina Mevlani dhe Shkelzen Berisha

Mjaftoi një video e saj nga ishulli grek i Mykonos, që të rikthente vëmendjen tek gjendja ekonomike e familjes së të fejuarit të Armina Mevlanit.

Blogerja postoi videon ku shihej duke zbritur shkallët në një resort të ishullit të famshëm, dhe mbishkrimi ishte “ Filma të vjetër grekë“ ( ndërkohë ekspozoi dhe veshjen e frymëzuar nga disa prej femrave më të pasura të botës).

Epo, komentet që I lidhnin pushimet luksoze të saj me mirëqënien e Sali Berishës, nuk munguan.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Old Greek Movies

A post shared by Armina Mevlani (@armina_mevlani) on

“Ka punuar Doktor Berisha që të vesh në vende të shtrenjta për pushime“, shkruajti një ndjekës. Arminës, kjo nuk I pëlqeu.

“ “Në fakt me shoqërinë time kam udhëtuar që 17 vjeç. Komente pa kuptim.”, është përgjigjur ajo.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...