Ledina i la nën hije të gjitha, largon bikinit në pjesën e sipërme për të marrë rreze dielli - Bota Sot
Ledina i la nën hije të gjitha, largon bikinit në pjesën e sipërme për të marrë rreze dielli

Mediale Vip

Ledina i la nën hije të gjitha, largon bikinit në pjesën e sipërme për të marrë rreze dielli

Më: 25 qershor 2019 Në ora: 22:28
Ledina Çelo

Ledina Çelo e ka ‘djegur’ Instagramin.

Këngëtarja Ledina Çelo është një prej femrave që gjithmonë ka tërhequr vëmendjen me pozat e saj joshëve.

Ajo ani pse nënë e dy fëmijëve ka arritur të ruajë linjat trupore dhe po u bën konkurencë të fortë vajzave të reja.

Derisa të gjithë po postojnë foto me bikini ajo ka ‘goditur’ në shenjë me një të veten ku edhe i ka zbërthyer ato në pjesën e sipërme ku edhe tregon se po kujdeset për të marrë sa më mirë rreze dielli.

Ledina foton e ka postuar në Instagram.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...