U dëgjua një zë i femrës në këngën e re të Ledrit dhe Lumit? Zbulohet cila këngëtare është - Bota Sot
U dëgjua një zë i femrës në këngën e re të Ledrit dhe Lumit? Zbulohet cila këngëtare është

Mediale Vip

U dëgjua një zë i femrës në këngën e re të Ledrit dhe Lumit? Zbulohet cila këngëtare është

Më: 25 qershor 2019 Në ora: 23:18

Në refrenin e këngës ‘Kiss Kiss’ dëgjohet zëri i një femre.

Ledri Vula dhe Lumi B e kanë publikuar projektin e ri muzikor.

‘Kiss Kiss’ titullohet kënga e cila u pëlqye nga publiku dhe mori shumë kritika pozitive nga fansat e ty prej emrave më të suksesshëm në estradë.

Në refrenin e kësaj kënge dëgjohet një zë femre dhe thuhet se është Dhurata Dora ajo e cila e këndon ani pse zëri duket paksa ndryshe nga që jemi mësuar ta dëgjojmë Dhuratën.

Të tre po kombinohen mjaft mirë bashkë andaj ndoshta edhe nuk do të mungojë ndonjë bashkëpunim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...