Eliona Pitarka fotografohet nga i dashuri pa grim dhe na la gojëhapur - Bota Sot
Eliona Pitarka fotografohet nga i dashuri pa grim dhe na la gojëhapur

Mediale Vip

Eliona Pitarka fotografohet nga i dashuri pa grim dhe na la gojëhapur

Më: 26 qershor 2019 Në ora: 09:20
Eliona Pitarka

Aktorja e "Duplexit", Eliona Pitarka është padyshim një nga vajzat më bukuroshe të showbizit dhe ndër më të komentuarat, sidomos për jetën private.

Pak kohë më parë Eliona deklaroi se është në një lidhje, por identitetin e të dashurit vendosi mos ta tregojë.

Ditën e sotme ai i ka bërë Elionës disa foto që i kanë lënë fansat e saj pa fjalë.

Aktorja shfaqet pa pikë makeupi dhe i dashuri e ka pëlqyer shumë kështu.

"I dashuri im mendon se jam e mrekullueshme pa makeup. Ai më tha 'Dukesh e bukur pa makeup, më lër të të bëj disa foto", tregoi Eliona.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...