Është folur për një përleshje mes tyre, por Oriola po vazhdon të përkrahë Noizyn - Bota Sot
Është folur për një përleshje mes tyre, por Oriola po vazhdon të përkrahë Noizyn

Mediale Vip

Është folur për një përleshje mes tyre, por Oriola po vazhdon të përkrahë Noizyn

Më: 30 qershor 2019 Në ora: 18:49
Oriola Marashi

Oriola Marashi krenare me veprimin që reperi ka ndërmarrë.

Kohë më parë është folur për një ftohje të marrëdhënieve mes Noizyt dhe Oriola Marashit.

Por me postimin e fundit të bërë modelja shqiptare hodh në ‘det’ këto thashetheme të krijuara nga mediat vendore.

24 vjeçarja ka ndarë në Instagram një lajm në të cilin shkruan se Noizy është artisti i parë që këndon shqip në Athinë, bukuroshja etiketoi reperin dhe si ‘emoji’ i bashkëngjiti kurorën e mbretit. 

 

Image


 

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat