Pa filtra, pa grim - ja si duket Oriola Marashi - Bota Sot
Pa filtra, pa grim - ja si duket Oriola Marashi

Mediale Vip

Pa filtra, pa grim - ja si duket Oriola Marashi

Më: 1 korrik 2019 Në ora: 15:45
Oriola Marashi

Modelja Oriola Marashi është një prej femrave më të pëlqyera dhe të komentuara në showbizin shqiptar.

Ajo provokon herë pas herë “flakë” në rrjet, me fotot e saj përvëluese, ku bien në sy format mbresëlënëse trupore.

Së fundmi Oriola na ka treguar suksesin në karrierën e saj si modele pasi është bërë imazh i brandit të njohur botëror GUESS.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku i mban fansat e përditësuar me foto e video nga më të ndryshmet.

Gjithmonë e shohim të kuruar deri në detaje, ndërsa ditën e sotme Oriola ka postuar një foto në të cilën shfaqet krejtësisht pa “make up”.

Nëse mendoni se duket ndryshe, gaboheni, madje duket shumë simpatike.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat