Priyanka Chopra tregon detaje të reja rreth martesës - Bota Sot
Priyanka Chopra tregon detaje të reja rreth martesës

Mediale Vip

Priyanka Chopra tregon detaje të reja rreth martesës

Më: 3 korrik 2019 Në ora: 10:17
Priyanka Chopra

Aktorja e njohur indiane, Priyanka Chopra, ka thënë se ajo është duke u njohur çdo ditë e më shumë me bashkëshortin e saj, Nick Jonas.

Ajo në një intervistë për Elle UK, ka treguar edhe për disa detaje të tjera rreth dasmës dhe martesë së saj.

“Ne e gjetëm vendin e dasmës në tetor ndërsa u martuam më 1 dhjetor. Ne kishim një muaj e gjysmë për të planifikuar dasmën, kështu ne vendosëm të martohemi dhe thamë me njëri-tjetrin le të martohemi”, ka thënë Chopra në këtë intervistë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat