Me një fotografi të ‘ëmbël’ Greta Koçi uron motrën për ditëlindje - Bota Sot
Me një fotografi të ‘ëmbël’ Greta Koçi uron motrën për ditëlindje

Mediale Vip

Me një fotografi të ‘ëmbël’ Greta Koçi uron motrën për ditëlindje

Më: 5 korrik 2019 Në ora: 09:35
Eni Koçi

Eni Koçi sot feston ditëlindjen.

Eni Koçi me suksesin që po kalon kënga ‘Bella’ po feston ditëlindjen e saj, bukuroshja sot ka mbushur 23 vite jetë.

E dashura e këngëtarit Genc Prelvukaj urimin e parë në rrjete sociale e ka marrë nga motra e saj.

“Gëzuar ditëlindjen e bukura ime, dashuria ime. Edhe 100 vite të lumtura dhe plot sukses” kishte shkruar Greta në postimin e saj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...