Tayna tregon se çfarë kërkon nga një djalë për një lidhje dashurie - Bota Sot
Tayna tregon se çfarë kërkon nga një djalë për një lidhje dashurie

Mediale Vip

Tayna tregon se çfarë kërkon nga një djalë për një lidhje dashurie

Më: 6 korrik 2019 Në ora: 16:57
Tayna

Atë deri më tani nuk e kemi parë në ndonjë lidhje dashurie, ani pse në disa raste është përfolur se ka të dashur.

Por, kjo nuk do të thotë që Tayna nuk do t’ia ‘falte’ zemrën ndonjë djali, i cili do ta bënte të lumtur në jetë.

Megjithatë zeshkania për këtë ka një kriter shumë të lehtë dhe besohet se mund të arrihet prej shumë djemve.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Feel the love🥰

A post shared by Tayna (@tayna) on

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...