Angelina Jolie gjen qetësinë duke shijuar ditën me binjakët e saj - Bota Sot
Angelina Jolie gjen qetësinë duke shijuar ditën me binjakët e saj

Mediale Vip

Angelina Jolie gjen qetësinë duke shijuar ditën me binjakët e saj

Më: 7 korrik 2019 Në ora: 14:48
Angelina Jolie

Angelina Jolie gjen qetësinë duke shijuar ditën me binjakët e saj

Angelina Jolie vendosi që krahas angazhimeve të saj me filmat, të ndajë pak kohë për fëmijët e saj binjak Vivienne dhe Knox Jolie-Pitt.

Aktorja u pa teksa po shetiste me fëmijët e saj dhe të ish burrit Brad Pitt, në një hotel në Hollywood gjatë fundjavës.

Nëna e gjashtë fëmijëve, Maddox, 17, Pax, 15, Zahara, 14 dhe Shiloh, 13 vjeç, si dhe dy binjakëve duket se është në gjendje të krijojë një ekuilibër mes amësisë dhe karrierës, pasi kalon kohë të mjaftueshme edhe me fëmijët e saj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...