Fero feston ditëlindjen, kjo është mosha e tij - Bota Sot
Fero feston ditëlindjen, kjo është mosha e tij

Mediale Vip

Fero feston ditëlindjen, kjo është mosha e tij

Më: 8 korrik 2019 Në ora: 08:30
Fero

Reperi Fero sot feston ditëlindjen.

Reperi i njohur shqiptar, Fero, sot feston ditëlindjen e tij të 22-të.

Këtë e ka bërë të ditur vetë ai nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram pranë të cilës nuk kanë munguar urimet e shumta nga familjarë, miq, kolegë e fansa.

“Gëzuar ditëlindjen 22”, ka shkruar reperi pranë postimit të fotos në të cilën shihet në xhakuzi duke u argëtuar.

Fero ani pse i ri në moshë ka arritur shumë sukses me muzikë dhe po vazhdon edhe sot me të njëjtin ritëm.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...