Linda Halimi nuk ndal ushtrimet, të pasmet duken ‘bombastike’ - Bota Sot
Linda Halimi nuk ndal ushtrimet, të pasmet duken ‘bombastike’

Mediale Vip

Linda Halimi nuk ndal ushtrimet, të pasmet duken ‘bombastike’

Më: 8 korrik 2019 Në ora: 21:08
Linda Halimi

Linda Halimi edhe për kundër faktit se nuk ka shumë kohë që është bërë nënë po gëzon forma fantastike trupore.

Këngëtarja ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram ,ku mund të vërejmë se përkushtimi në ushtrime ka dhënë frytet e tij.

Të pasmet e saj janë në gjendje perfektë.

Linda tash e një kohë jeton në Amerikë me bashkëshortin e saj, reperin e njohur, Big D dhe vajzën Kaimana. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...