Për çudinë tonë, Eni Çobani tani edhe këngëtare; ja bashkëpunimi me emrin e njohur! - Bota Sot
Për çudinë tonë, Eni Çobani tani edhe këngëtare; ja bashkëpunimi me emrin e njohur!

Mediale Vip

Për çudinë tonë, Eni Çobani tani edhe këngëtare; ja bashkëpunimi me emrin e njohur!

Më: 9 korrik 2019 Në ora: 16:05
Eni Çobani

Nuk e njihnim këtë pasion të avokates Eni Çobani; por duket se pas seriozitetit që ja dikton profesioni i saj, fshihet një dëshirë shumë e madhe për të kënduar.

Avokatja e njohur ishte e ftuar speciale në spektaklin e bukurisë “Miss Shqipëria 2019”, dhe kësaj here jo për të ‘pajtuar’ apo firmosur ndonjë kontratë marrëveshje mes palësh, por për çudinë e të gjithëve Eni Çobani u ngjit në skenë si këngëtare.

Së bashku me artisten e këngës Irma Libohova, juristja Çobani kishte realizuar një bashkëpunim me shpirt dhe dashuri siç edhe vetë ajo ka shkruar në videon e postuar në Instagram.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bashkepunim me shpirt dhe dashuri @ilibohova @enis.mullaj per mua eshte e paharrueshme😘😘💫💫

A post shared by Eni Cobani (@enicobani) on

Ej, po paska goxha zë zonja Eni, a thua së është këngëtare profesioniste!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...