Angela shfaqet tërheqëse me një pozë nga shtrati - Bota Sot
Angela shfaqet tërheqëse me një pozë nga shtrati

Mediale Vip

Angela shfaqet tërheqëse me një pozë nga shtrati

Më: 9 korrik 2019 Në ora: 21:11
Angela Martini

Angela Martini është një prej femrave më të bukura shqiptare, ndërsa jeta dhe karriera e saj ndiqet me kërshëri nga fansat e shumtë.

Modelja e popullarizuar numëron mbi 411 mijë ndjekës në Instagram, ku shpërndan fotografi që vënë në pah bukurinë e saj.

Imazhi më i ri e shfaq atë në një pozë tërheqëse, të veshur me të brendshme dhe të shtrirë në krevat.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Secrets are made to be found out with time.

A post shared by Angela Martini 🌙 (@angela_martini) on

“Sekretet janë bërë për t’u zbuluar me kalimin e kohës”, shkruan në përshkrimin e Angelës.

Dhjetëra mijëra fansa e kanë pëlqyer fotografinë e saj, ndërkohë që 33-vjeçarja vazhdon të joshë interesimin e publikut me dukjen e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...