Në prag të dasmës, Blero udhëton me dashurinë e tij dhe nuk është Afrona - Bota Sot
Në prag të dasmës, Blero udhëton me dashurinë e tij dhe nuk është Afrona

Mediale Vip

Në prag të dasmës, Blero udhëton me dashurinë e tij dhe nuk është Afrona

Më: 10 korrik 2019 Në ora: 13:58
Blero

Blero ka udhëtuar për në Gjenevë.

Blero dhe Afrona do ta kurorëzojnë dashurinë me martesë në muajin shtator dhe para dasmës Bleoro ka zgjedhur të udhëtoj me vajzën e tij.

Vetë këngëtari i ka publikuar disa foto në të cilat shihet me Tarën dhe vendi që e kanë zgjedhur për të shkuar është Gjeneva.

Image

“Duke udhëtuar me dashurinë time”, ka shkruar ai pranë postimit në Instastory.

Kujtojmë se Blero është shumë i lidhur me Tarën e edhe me Afronën ajo është shumë e afërt.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...