E rrallë, Komandant Remi na prezanton bashkëshorten, ajo duket kaq... - Bota Sot
E rrallë, Komandant Remi na prezanton bashkëshorten, ajo duket kaq...

Mediale Vip

E rrallë, Komandant Remi na prezanton bashkëshorten, ajo duket kaq...

Nga: A.M. Më: 10 korrik 2019 Në ora: 21:56
Rrustem Mustafa

Ish deputeti i PDK-së dhe ish Komandanti i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës për Zonën e Llapit, Rrustem Mustafa është i pranishëm shpesh herë në mediat vendore për të komentuar situatën politike. Por, jo shpesh herë flet për familjen e tij.

Por, politikani Mustafa ka publikuar një fotografi me bashkëshorten e tij, duke njoftuar se kanë një dasmë në familjen e tyre.

Ai në mbishkrimin e fotografisë ka shkruar “në Dasëm të nipit, Fatmiri dhe Shera fillojnë jetë të Re! Urime!”

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...