‘Çuni im është fansi i 'Doktorit’/ Ingrid Gjoni zbulon takimet tek Gjiri i Lalzit me… - Bota Sot
‘Çuni im është fansi i 'Doktorit’/ Ingrid Gjoni zbulon takimet tek Gjiri i Lalzit me…

Mediale Vip

‘Çuni im është fansi i 'Doktorit’/ Ingrid Gjoni zbulon takimet tek Gjiri i Lalzit me…

Më: 10 korrik 2019 Në ora: 22:15
Ingrit Gjoni

Ingrit Gjoni pas një periudhe qetësie ka vendosur të rikthehet fuqishëm.

E ftuar në “Zonë e lirë”, Arjan Çani i ka bërë dhe pyetjen ‘thumbuese’, se a takohet me Ilir Metën dhe me ‘Doktorin’ në vilat që zotërojnë në Gjirin e Lalëzit.

Këngëtarja ka mohuar të kenë pirë kafe, por ka pranuar se shkëmbehen shpesh me Sali Berishën.

Madje djali i saj Paridi është një fans i madh i doktorit. “Jo, s’kam pirë asnjëherë kafe. Vetëm shkëmbehemi me doktorin, sepse çuni im është fans i doktorit.

E takoi në rrugë Paridi im, zotin Sali Berisha dhe tha: O ma, atë fotografinë që kam bërë me Edi Ramën ma ruaj,”- është shprehur Ingrit Gjoni, ndërsa kanë shpërthyer në të qeshura duke theksuar se kjo e fundit ishte batutë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...