Kim Kardashian pozon gjysmë e zhveshur - Bota Sot
Kim Kardashian pozon gjysmë e zhveshur

Mediale Vip

Kim Kardashian pozon gjysmë e zhveshur

Më: 10 korrik 2019 Në ora: 23:03
Kim Kardashian

Njihet si një ndër yjet më të mëdhenj të ekranit në botë, dhe një nga personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale.

Ajo tanimë po mirret edhe me disa biznese të saja, që lidhen me fushën e modës duke krijuar linjat e saj të veshjeve. 

E në pozat që ka bërë së fundmi Kim Kardashian ka zbuluar format trupore gjysmë e zhveshur. 

Kujtojmë që ajo njihet për format e saj me anë të së cilave ka fituar simpatinë e miliona fansave gjithandej nëpër botë. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...