“STARS” – videoklipi me i ri i lansuar nga 5kinny - Bota Sot
“STARS” – videoklipi me i ri i lansuar nga 5kinny

Mediale Vip

“STARS” – videoklipi me i ri i lansuar nga 5kinny

Më: 11 korrik 2019 Në ora: 11:56
5kinny

Reperi i ri nga Prishtina 5kinny – Lum Bulliqi, tanime i njohur per projektin e tij te pare “Chase”, ka finalizuar projektin e tij te 2t te titulluar “STARS”.

Kenga vjen si bashkpunim I artistit me producentin tone te njohur TorchMuzika I cili eshte pergjegjes per miksimin dhe masterizimin e kenges, perderisa teksti eshte shkruar nga vet artisti dhe videoklipi eshte perpunuar nga Prap Entertainment me pergjegjes Fitim Krasniqin.

Kenga “STARS” eshte nje projekt mjaft premtues dhe inspirues per shume reper te rinje te talentuar te cilet synojne qe zeri i tyre te degjohet ne tregun tone te sotem muzikor.

Ne tekst reperi ka nderthurur disa nga mangesit e estrades dhe ka paralajmeruar per aftesit e tij artistike te cilat deri me tani kane qene unike nga ana e reperit.

Siq eshte paralajmruar edhe me heret ky eshte projekti I 2t nga 7 projektet e ardhshme qe reperi I ri do ti lansoj gjate ketij viti ne kanalin e tij zyrtar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...