Ish e dashura e Michael Jackson thellon skandalin: Po, ishte pedofil! - Bota Sot
Ish e dashura e Michael Jackson thellon skandalin: Po, ishte pedofil!

Mediale Vip

Ish e dashura e Michael Jackson thellon skandalin: Po, ishte pedofil!

Më: 11 korrik 2019 Në ora: 12:30
Michael Jackson, Tatum O’Neal

10 vite nga vdekja e tij, akuzat dhe skandalet për abuzimet me fëmijët duket se nuk kanë të sosur për mbretin e Pop-it.

Ish e dashura e Michael Jackson, Tatum O’Neal në një intervistë të dhënë së fundmi ka zbuluar disa të ëvrteta shokuese, duke u shprehur se nuk është habitur aspak kur ka mësuar për akuzat ndaj ish të dashurit të saj.

Tatum ka rrëfyer se kur është njohur me Michael ajo ishte vetëm 12 vjeç dhe ai i kishte kërkuar marrëdhënie seksuale.

Sipas saj një kërkesë e tillë e bërë nga artisti i famshëm është një e dhënë më shumë për të besuar se ai ishte pedofil, ndonëse ajo ka pohuar se nuka di dhe nuk ka parë asgjë konkrete gjatë kohës së lidhjes së tyre.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...