Njihuni me të ëmblin Psalm, djalin e katërt të Kim Kardashian - Bota Sot
Njihuni me të ëmblin Psalm, djalin e katërt të Kim Kardashian

Mediale Vip

Njihuni me të ëmblin Psalm, djalin e katërt të Kim Kardashian

Më: 11 korrik 2019 Në ora: 12:31
Kim Kardashian dhe Kanye West, Psalm West

Ai është vetëm 2 muajsh por ama siç thotë edhe mamaja Kim Kardashian është kaq i ëmbël!

Psalm West erdhi në jetë në muajin maj e Kim Kardashian dhe Kanye West u bënë kështu prindër për herë të katërt. Vogëlushi erdhi në jetë nëpërmjet një nënë surrogate dhe deri më tani 38-vjeçarja kishte zgjedhur të mos e ekspozonte djalin në rrjetet sociale.

I veshur me një kostum gri, Psalm shihet duke i buzëqeshur kamerës ndërsa menjëherë paspublikimit kanë vërshuar mijëra komente për vogëlushin.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...