Pushimet e para për Helenën; Diellza Kolgeci publikon imazhet e ëmbla! - Bota Sot
Pushimet e para për Helenën; Diellza Kolgeci publikon imazhet e ëmbla!

Mediale Vip

Pushimet e para për Helenën; Diellza Kolgeci publikon imazhet e ëmbla!

Më: 11 korrik 2019 Në ora: 14:35
Diellza Kolgeci, Fisnik Rugova

Diellza Kolgeci u bë nënë për herë në parë më 29 prill të këtij viti teksa së bashku me partnerin Fisnik Rugova çifti mirëpriti në jetën e tyre vogëlushen Helena.

Familja e vogël ka nisur këto ditë korriku pushimet verore  dhe Helena 2 muajsh e gjysmë po provon kështu për herë të parë detin.

Mami Diellza ka postuar imazhet e ëmbla të familjes të cilët duken gjithë hare.

Image

Ah, sigurisht që i vumë re format trupore më shumë se në formë të Diellzës!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...