Klaudia Pepa tregon hapur difektin e saj !!! - Bota Sot
Klaudia Pepa tregon hapur difektin e saj !!!

Mediale Vip

Klaudia Pepa tregon hapur difektin e saj !!!

Më: 11 korrik 2019 Në ora: 17:54
Klaudia Pepa

Kur vjen fjala tek trupi, nuk ka asnjë dyshim se të gjithë pajtohen me idenë që Klaudia Pepa duket shumë, shumë mirë!!!.

Nuk do të gjenim dot asnjë cen në pamjen e saj, por balerina  e tregoi vetë atë që e konsideron “një difekt“: bëhet fjalë për dy gishta të këmbës, të cilët janë ndjeshëm më të shkurtër se të tjerët, dhe kur vesh shapkat, nuk I duken fare! “ Kam vetëm tre gishta“, ka shkruar Klaudia në Instastory.

Megjithatë, diçka të mirë në fund e gjeti: “ Por numrin e këmbës e kam 39, megjithëse duket si 42“, vazhdon ajo!

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...