Teuta Selimi dhe Bigem publikojnë këngën “Paranoja” - Bota Sot
Teuta Selimi dhe Bigem publikojnë këngën “Paranoja”

Mediale Vip

Teuta Selimi dhe Bigem publikojnë këngën “Paranoja”

Më: 11 korrik 2019 Në ora: 19:03
Teuta Selimi dhe Bigem

Teuta Selimi në bashkëpunim me Bigem publikojnë këngën “Paranoja”.

Videoklipin e ka realizuar Black FishEntertainment.

Ndërsa, muzikën e ka realizuar ArtiRec dhe Cekic Beatz ndërkaq tekstin e shkroi reperi bashkë me ImperiAlb.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...