Big Mama shtatzënë? Reagon këngëtarja e revoltuar - Bota Sot
Big Mama shtatzënë? Reagon këngëtarja e revoltuar

Mediale Vip

Big Mama shtatzënë? Reagon këngëtarja e revoltuar

Më: 11 korrik 2019 Në ora: 20:43
Big Mama

Në mediat rozë qarkulloi lajmi se Big Mama është shtatzënë në pritje të fëmijës së parë.

Por këngëtarja ka reaguar e revoltuar duke mohuar thashethemet.

Në një postim në Instastory ajo shprehet se nuk është shtatzënë dhe nëse do ishte nuk do e kishjte problem ta ndante lajmin me fansat.

Image

Ndërsa u shpreh e irrituar për lajmin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...