Beyonce publikon këngën që do të jetë në filmin “The Lion King” - Bota Sot
Beyonce publikon këngën që do të jetë në filmin “The Lion King”

Mediale Vip

Beyonce publikon këngën që do të jetë në filmin “The Lion King”

Më: 12 korrik 2019 Në ora: 00:14

Është publikuar tashmë “Spirit”, kënga e realizuar dhe kënduar nga Beyonce që do të jetë pjesë e filmit “Lion King”.

Beyonce nuk ka bërë vetëm muzikën e filmit, të përfshirë në albumin “The Lion King: The Gift”, por është edhe zëri dublues i personazhit Nala.

Albumi, që pritet të dalë më 19 korrik, përmban edhe regjistrime nga artistë të tjerë ndërkombëtarë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...