Justin Bieber nuk ngurron t’i tregojë dashurinë publikisht, e mendon Hailey-n si mamanë e fëmijëve të tij - Bota Sot
Justin Bieber nuk ngurron t’i tregojë dashurinë publikisht, e mendon Hailey-n si mamanë e fëmijëve të tij

Mediale Vip

Justin Bieber nuk ngurron t’i tregojë dashurinë publikisht, e mendon Hailey-n si mamanë e fëmijëve të tij

Më: 12 korrik 2019 Në ora: 06:53
Justin Bieber dhe Hailey

Ka kaluar thuajse një vit që prej momentit kur këngëtari i njohur, Justin Bieber vendosi të kurorëzojë dashurinë më partneren e tij, Hailey Baldwin, në martesë.

Që prej atëherë, ata kanë qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes nga mediat e ndryshme, por dhe fansat e tyre, megjithatë  pavarësisht këtij fakti 25-vjeçari nuk ka hezituar asnjëherë t’i shprehë dashurinë publikisht partneres së tij.

Kështu ka bërë edhe në postimin e tij më të fundit në llogarinë në ‘Instagram’, ku ka ndarë me ndjekësit një foto krah Hailey-t.

Image

“I adhuroj takimet me ty. Një ditë unë do të kem takime baba-vajzë, nuk po përpiqem të dal diku pasi nuk dua të nxitohem. Dua thjesht të të shijoj vetëm ty për disa kohë”,- ka shkruar Bieber në llogarinë e tij në rrjetet sociale, ku nuk ka munguar reagimi i menjëhershëm nga fansat e tij.

Kujtojmë se shumë shpejt Justin dhe modelja Baldwin kanë planifikuar të organizojnë dasmën e tyre, ku siç janë shprehur do të jenë prezent miqtë më të afërt të dyshes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...