Leonora Jakupi me resort luksoz në Qerret - Bota Sot
Leonora Jakupi me resort luksoz në Qerret

Mediale Vip

Leonora Jakupi me resort luksoz në Qerret

Më: 12 korrik 2019 Në ora: 08:47
Leonora Jakupi

Leonora Jakupi ka kohë që nuk ka sjell ndonjë këngë të re para fansave dhe opinionit të gjerë.

Pos që është këngëtare, shumë pak dihet për jetën private të bukuroshen gjersa ka arrit ta fshej nga syri i publikut.

Ajo që deri më tani dihet se zeshkanen nuk e kemi parë në krah të ndonjë mashkulli, por që kohë pas kohe aktivizohet në rrjetet sociale.

Duket se artistja ka edhe një vilë superluksoze në kryeqytetin shqiptar të Tiranës, përkatësisht në Qerret.

Leonora së fundi ka publikuar një fotografi në llogarinë personale të villës gjersa në oborr mban edhe një breshkë të vogël.

Ndryshe, Jakupi gjatë ditës së sotme pritet të sjell video projektin më të ri muzikor, i cili do t’i përshtatet stinës së verës.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...