Kida vjen më ndryshe në imazhet e reja - Bota Sot
Kida vjen më ndryshe në imazhet e reja

Mediale Vip

Kida vjen më ndryshe në imazhet e reja

Më: 12 korrik 2019 Në ora: 08:49
Kida

Është njëra nga artistet shqiptare e cila pëlqehet mjaft shumë për stilin muzikor të saj.

Veç kësaj, ajo shquhet edhe për stilin e veshjes, ku thuajse gjithnjë befason fansat me paraqitjet që bën.

Fjala është për Orhidea Latifin e njohur për publikun si Kida, e cila vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes dhe jo më kot.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

hi

A post shared by KIDA (@kida) on

E njëjta në llogarinë e saj personale, Instagram, së fundmi ka sjell disa fotografi të reja, teksa duket mjaft në formë dhe vjen me një stil më ndryshe.

“Përshëndetje”, ka shkruar ajo.

Ndërkohë, pëlqimet dhe komentet e fansave të saj të shumtë nuk kanë munguar.

Kida është duke e shijuar suksesin e bashkëpunimit të fundit me Ermal Fejzullahun, projekti i të cilëve ka grumbulluar mbi 17 milionë shikime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...